Kā Attīstīties Travianā

Satura rādītājs:

Anonim

Travian ir tiešsaistes pārlūka spēle, kas ir reāllaika stratēģijas spēle. Spēlē ir trīs galvenās tautas, kuras jūs varat spēlēt kā: galli, vācieši un romieši. Jūsu attīstības stratēģija un dinamika būs atkarīga no tā, kurus cilvēkus izvēlaties. Tūlīt mēs atzīmējam, ka galli ir lieliska aizsargājoša tauta, vāciešu galvenā priekšrocība ir ātra un lēta uzbrūkošā karaspēka daļa, un romieši ir zelta vidusceļš.

Kā attīstīties Travianā

Instrukcijas

1. solis

Pareizo spēlētāju izvēle ir atkarīga no laika, ko pavadāt spēlējot. Ja jūs varat atļauties pavadīt spēlē 10-12 stundas dienā pirmos 2-3 mēnešus, tad izvēlieties vāciešus. Ja jūsu tiešsaistes laiks ir 5-10 stundas, tad labāk spēlēt Gauls. Spēlē ir periods, kurā nevar cīnīties ar karadarbību. Tas ir jāizlieto saprātīgi.

2. solis

Ja izvēlējāties gallus, tad "miermīlīgā" periodā jums jāveido vairākas mīnas, kas nes resursus, kā arī jārūpējas par kešatmiņām. Tie ļauj slēpt noteiktu resursu daudzumu, uzbrūkot jūsu ciematam. Ja jūs plānojat ne tikai slēpties, bet arī atvairīt spēcīgos vāciešus, tad jūsu spēles galvenais sākotnējais mērķis ir pieņemt darbā pēc iespējas vairāk falangu. Phalanx ir lētākā aizsardzības vienība galliem. Nepieredzējis spēlētājs pēc pirmā uzbrukuma aizstāvētajam ciematam meklēs vieglākus veidus, kā iegūt resursus.

3. solis

Ja jūs nolemjat spēlēt vāciešos, tad visu sākuma periodu jums ir jāpieņem klubi. Šīs vienības cena ir 40 dzelzs, 95 koksne, 40 graudi un 75 māli. Ir loģiski pieņemt, ka jums būs jāuzbūvē mīnas šādā proporcijā: 1 dzelzs / 2 māli / 3 koka.

4. solis

Spēlējot kā romieši, jūs varat izvēlēties divas attīstības iespējas: apsēsties kešatmiņā, periodiski atvairīt ienaidniekus vai kļūt par draudu saviem kaimiņiem. Otrās iespējas trūkums ir tāds, ka romiešiem vienību izmaksas ir salīdzinoši dārgas. Par vienu leģionāru būs jāmaksā 180 dzelzs, 120 koksne, 40 graudi un 100 māli. Tie. kopējais resursu apjoms ir 440. Vāciešiem ir klubinieks, kura vērtība ir 250. Startā nevar uzkrāt lielu leģionāru armiju. Nomājiet 5-6 vienības un uzmanīgi apmeklējiet tuvumā esošos tukšos un neaizsargātos ciematus. Un labāk ir nekavējoties pievienoties spēcīgam vācietim un apgādāt viņu ar pretiniekiem apmaiņā pret patronāžu.