Kā Spēlēt Handbolu

Satura rādītājs:

Anonim

Lai spēlētu handbolu, jums būs nepieciešama slēgta telpa, vārti un noteikta izmēra bumba. Bumbu var mest, grūst, sist ar jebkuru ķermeņa daļu, izņemot kāju zem ceļa. Spēles mērķis ir iemest bumbu pretinieku vārtos.

Kā spēlēt handbolu

Nepieciešams

istaba, vārti, handbola bumba

Instrukcijas

1. solis

Saliec divas komandas, kurās ir ne vairāk kā 14 cilvēki.

2. solis

Nosūtiet laukumā 7 cilvēkus no katras komandas.

3. solis

Iemet bumbu pretinieku vārtos, cenšoties nepārkāpt pāri sešu metru zonas līnijai pie vārtiem. Tajā pašā laikā met, ķer, sit, piespied bumbu, izmantojot rokas, galvu, ķermeni, kā arī gurnus un ceļus.

4. solis

Vārtsargam ir jāaizstāv vārti, sitot bumbu ar jebkuru ķermeņa daļu, pārvietojoties vārtu laukumā vai atstājot to, lai tieši piedalītos spēlē.

5. solis

Spēle notiek divos puslaikos, kuru ilgums ir pusstunda. Pārtraukums starp puslaikiem ilgst 10 minūtes.

6. solis

Rokasbumbas spēlei tiek izvēlēta telpa 40x20 m un kā inventārs - vārti ar izmēriem 3x2 m un bumba ar diametru 54-60 cm, kas sver 325-475 g (apakšējā robeža paredzēta sievietēm, augšējā robeža ir vīriešiem).

7. solis

Handbolā neizšķiras. Ja rezultāts ir vienāds, tiesnesis piešķir papildu puslaiku vai sodu 5 metienu veidā pa vārtiem no 7 m attāluma. Jūs varat turēt bumbu tikai trīs sekundes. Tikai trīs soļus drīkst palaist ar bumbu.